ABC Maluszka "Kiedy smieje się dziecko, smieje się caly świat" - Janusz Korczak


Idź do treści

O nas

Jesteśmy absolwentkami pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, zatem zdajemy sobie, sprawę, że wiek przedszkolny jest okresem intensywnego tempa rozwoju, którego prawidłowy przebieg ma decydujące znaczenie dla późniejszych lat życia, a wiadomości i umiejętności zdobyte przez dziecko na tym etapie stanowią istotne podłoże do dalszej edukacji i rozwoju.
Naszym zadaniem jest wspomaganie rozwoju dziecka we wszystkich jego sferach, zarówno w zakresie rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego, społecznego. Dzieci uczestniczą w zajęciach manualnych, muzycznych, ruchowych, intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Nasz lokal i wyposażenie spełniają wymogi bezpieczeństwa i higieny. Każda grupa dzieci ma swoją przytulną salę, w której organizowane są zajęcia dostosowane do wieku.
Wychodzimy na przeciw potrzebom zapracowanych rodziców, którzy nie chcą zostawiać swojego ukochanego malucha w domu z obcą osobą, której jakości pracy nie są w stanie nadzorować. Nasza placówka jest zatem alternatywną formą dla miejskiego przedszkola, do którego dostanie się graniczy z cudem oraz przedszkola prywatnego, które jest niezwykle drogie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do odwiedzenia nas w Słupsku przy ul. Kniaziewicza 29.Powrót do treści | Wróć do menu głównego

wózki widłowe, zespół muzyczny Słupsk,rozwody Słupsk, meble kuchenne, łupsk